Ostravar 2010

31. srpna 2010 v 22:39 | Domča |  Já píšu...
Je sobota ráno a já vstávám a jedu opět brigádničit ke zmrzlince.
Celý den nepřetržitě koukám na hodiny a přeji si, ať už je patnáctá hodina a s tou můj přesun k pivovaru. Na chvilku přestanu koukat na hodiny a všimnu si pohledného sympaťáka, který se nádherně usmívá :). Nejde mi ho spustit z očí a přestat se taky usmívat. Za chvilku je on a jeho předpokládala jsem, že prostě nějaký kámoš u mého stánku. Dorazil i třetí a já si říkala odkud jen ho znám. Došlo mi, že to jsou kluci ze skupiny Charlie Straight, které jsem viděla už na nějakém tom Májalesu a Coloursech jen tak letmo. Přesvědčila jsem je, že legendární zmrzlina Šmoula opravdu není až tak dobrá :D. Byli milí, já měla zpestření mé nudné pracovní doby a začala se ještě více těšit na patnáctou hodinu. :)
slav
Exkurze pivovarem vám moc nedá, pokud nemáte na ruce VIP náramek, s kterým si můžete projít pivovar a nejspíš se i občerstvit na nějakém tom rautu.
Před koncertem Charlie jsem se snažila prorvat dopředu, ale bláznivé fanynky byly rychlější a já se musela spokojit s třetí. Nevěděla jsem vlastně ani jakou roli hrají v kapele ti, které jsem odpoledne obsloužila až na zpěváka Alberta :). Kája mě poučila, že ten, jak já říkám, sympaťák je jejich manažer a třetí ten bubeník. Koncert jako takový se jim povedl a fanoušci vytvářeli perfektní atmosféru. Je skvělé jak rychle jim narůstá počet fanoušků a s tím určitě i počet koncertů. Přeji jim to. Že bych začala chodit na jejich koncerty? Aspoň na ty ostravské bych mohla začít :). Jako vzpomínku na ně z tohoto dne si určitě odnesu zážitky, trsátko, podpisy a nálepku :D.
Když se na slavnosti kouknu obecně, je to akce jako každá jiná. Nějaký chlapík se mnou začal tančit a tvrdit mi, že mě zná, podivný zvyk házet pivo do davu nechyběl, každý druhý kolem mě opilý a jídlo taky zase zklamalo. Doufala jsem, že u stánku s hot dogem, který obsluhovala moje známá mi bude chutnat... Doufala jsem špatně.
Skupina Clou odehrála taky dobrý koncert. Lidí bylo sice více, než u Charlie Straight, ale to mohlo být způsobeno třeba pozdější hodinou koncertu anebo že by byla známější? Těžko říct.
Závěrečná Vypsaná Fixa byla třešničkou na dortu pro tento den.
Byl to docela fyzicky náročný den, ze kterého jsem čtrnáct hodin prostála a prochodila, ale skvěle si ho užila !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 "manager" | Web | 1. září 2010 v 10:48 | Reagovat

Moc dekujem za ochutnavku zmrzliny ;) tesime se na dalsim koncerte!

2 blue-shirt | Web | 10. října 2010 v 19:42 | Reagovat

tys u té zmrzky potkávala vůbec slavné osobnosti co? Charlie Straight, mě... :D

3 MaikelG | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:29 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama