Bohužel, už něco mám...

16. srpna 2010 v 21:46 | Domča |  Já píšu...
Pochopte, že poslední dobou nemám o čem psát, protože většinu svého času trávím prodáváním zmrzlinky, ale nestěžuji si.
Dneska mi tam pán básnil o tom, proč ještě nejsou pivní zmrzliny, že by si ji určitě dal a že bychom je nestihli doplňovat... 
Takové rozhovory jsou docela v pohodě, ale když se vedle stánku postaví pán (cca 40) a pouze na vás kouká, tak nevíte, co dělat.. Po chvilce řekl, že ještě příjde na zmrzlinu a odešel. Myslela jsem si, že bude klid, ale po pár hodinách se tam objevil zase. Tentokrát si zmrzku opravdu koupil a pak mi začal vykládat o tom, jak kdysi se vyráběly zmrzliny, pak to nějak přetočil na věci, které jsou zdravé a skončil u toho, že víno je zdravé a jestli s nim nepůjdu na dvě deci... Odpověděla jsem klasickou větou: "Bohužel už něco mám..." a doufala, že už odejde, ale ne. Pán dál vyprávěl o všem možném, kupoval zmrzliny a vyptával se, kdy tam zase jako budu a tak. Nezlobte se na mě, ale v takových situacích opravdu nejde nelhat.
Moc příjemná chvíle to pro mě nebyla, vám povím. Někteří se mi i diví, ale já vážně takové "dvořící chvíle" přímo nesnáším.
Dále mi dnes dělal čtyřhodinou společnost kamarád, protože se jeho obchod otevíral až ve 13h, on tam byl chvilku po 9.hodině a raději chtěl ten čas prokecat, než jet domů a později zpátky. Aspoň jsem se nenudila, dnešek mi utekl rychlostí blesku a bylo o mě dobře postaráno :).

Mimochodem se konečně můžu koupat v bazénu. Nejlepší je to tak kolem desáté hodiny večer, kdy je venku zima a voda je tak teplejší než vzduch. Stačí si jen zapnout světlo, případně zapálit kolem bazénu svíčky a scéna jako vystřižená z filmu může začít. 
vs
(Foto: osvětlení bazénu aneb vycházející slunce)

A teď nějaké ty chuťovky z páteční oslavy :P
Jako předkrm samozřejmě dortík
předkrm
Hlavní chod v podání steaků a bramborového salátu
hl
A zakončení luxusním italským zákuskem Panna Cotta
pc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 amnestie | Web | 18. ledna 2013 v 16:54 | Reagovat
2 Conniedam | E-mail | Web | 16. září 2017 v 14:30 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://top-essay.work

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama