Další ze zážitků na brigádě

9. srpna 2010 v 11:54 | Domča |  Já píšu...
Už to bude čtvrtý měsíc, co mám brigádu.
Každý den tam je úplně jiný. Někdy se tam hryžu nudou, čtu knížku nebo doufám, že dojde někdo známý na pokec a jindy nevím, kam dříve skočit. Funguje tam pravidlo, že když lidé vidí ostatní lidi stát u vitríny a kupovat si zmrzku, je tam stále plno než když tam nikdo není a před stánkem je prázdno. Ne jednou se mi tam vytvořila docela dlouhá řada. 
jjk

Jindy jsem měla ranní, přišla jsem tam a bylo mi řečeno, že nefunguje vitrína, že mám jít domů nebo se courat někde po obchoďáku a šefík mi pak zavolá. Domů to nemám úplný kousek, proto jsem zvolila variantu courat se. Po třech hodinách mě courání přestalo bavit a šla jsem se poptat jak to vypadá. Bylo mi řečeno, že už je vše v pořádku, ale ještě další hodinu se bude čekat než se vitrínka namrazí. Šoupnul mě tedy na stánek ke koktejlům (zde), aby se mi aspoň už ta hodina započítala do mzdy a po skoro dvou hodinách u koktejlů mi řekl, že to už dneska nebude fungovat a že můžu jít domů. Fajn den, ne?

Teď naposledy jsem zaučovala jednu novou holku, tak jsme tam byly dvě a o zábavu jsme měly postaráno. Přišel tam menší holohlavý docela rambo pán (cca 30-35), koupil si docela dost kopečků do misky a pak po mě chtěl, ať mu na ně naliju všechny polevy, co tam máme (jen pro orientaci jich tam je dvanáct). Zeptala jsem se jestli to myslí vážně a on že smrtelně. Tak jsem mu tedy vyhověla. Mezitím přišel nějaký jeho kamarád a dívající se na tu zrmrzlinu:" Vy tady děláte i koktejly?"... "Je každý ostravák stejný jako on?". Holohlavec měl pořád nějaké oplzlé kecy a zdržoval mě. Později z něj ještě vypadlo: "Už jste viděla Kajínka?" "Ne" "A šla by jste se mnou na něj zítra?" "Zítra pracuji, nashle..." Při zavíračce se tam objevil zase a tentokrát sám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tajný agent | 9. srpna 2010 v 12:57 | Reagovat

Kájínek je obsazený strašně moc :(((

2 nikik | 13. srpna 2010 v 12:35 | Reagovat

ráda plešouny? XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama