Myšlenky probíhající hlavou jednoho letního večera

5. července 2010 v 21:55 | Domča |  Zamyšlení

Ono není moc dobré, když se vám změní nálada o 180° nebo to aspoň není zdravé.. kdo ví. Každopádně mám chuť psát článek. Možná úplně o ničem a určitě o něčem úplně jiném, než jsem měla vůbec v plánu.
Právě jsem dokoukala jeden film a teď musím pořád přemýšlet. I když mi to má telecí léta neumožňují říct jim to do očí, mohu to napsat aspoň sem. Jsem strašně moc vděčná za to, že mám skvělou rodinu, která při mě vždy stojí a mám všechny ráda, i přes všechny ty hádky.. dostala jsem se na střední na základě přijímaček, čeká mě vysokoškolské studium, následně snad skvělá kariéra, teďkom v létě jsem dokonce dostala svou první brigádu a dalo by se říct, že mám vše, co chci. Bohužel tomu tak úplně není...
Nerada se vracím k minulosti, která mi tajně našeptává do ouška ano nebo ne. Nerada se soustředím jen na budoucnost, protože to už se taky projevilo jako zásadní chyba. Nerada žiju jen přítomností, protože do jejího velice blízkého příbuzenstva patří právě minulost a budoucnost. Tak co si vybrat?
Rok od roku je většinou člověk starší, vyspělejší, ponaučenější... Stejně tak rok od roku pozoruje určité změny ať už lidí kolem sebe nebo změny sebe sama. Docela mě to všechno začíná děsit, protože mé oči jsou otevřené a vidí, co vidět nechtějí. Vidí skutečný svět a ne ten, co se zrodí vždy v americkém filmu končící happy endem.
Asi nemáte vůbec tušení o čem to tady píšu a možná někdo bude tvrdit, že se v tom vyžívám, když o tom musím ještě psát, ale tento jediný malý náznak vykecávacích a svými významy maskovací článek mi pomáhá v rozboru myšlenek a nejen to... Škoda, že se to tak špatně vyjadřuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama