Červen

12. července 2010 v 19:48 | Domča |  Já píšu...
Jak tak koukám, tak poslední článek koncem května. Červnové akce proto jen ve zkratce:

Opět velká řada hudebních koncertů (nejen mých), grilovaček, čajek, nocí na kolečkových a dohánění známek, co jen to šlo. Vysvědčení dopadlo při všech vylepšení a zhoršení stejně jako minulé pololetí a hrozící neklas byl opravdu jen hrozící. Více bych to asi nerozebírala (já a lidé zaíjmající se o mě, ví své... "Odměnou" je vstupenka na fesťák Colours of Ostrava sehnána Vojtou, tak uvidíme jak ji za ty dva dny využiju a nevyužiju :P. 
Mimo jiné se konal náš školní výlet, který jsme s holkami jako trest místo třídní důtky organizovaly samy. Nevím jak pro ně, ale zrovna tohle pro mě žádný trest není :). Každopádně po dlouhých dohadech, diskusích a googlování se třída shodla jet na jednodenní výlet a vyhrála nabídka paintballu. Za deštivého a chladného počasí se celá třída vydává na místo, kde zjišťujeme, že nakonec to holky vzdávají a hrají jen čtyři (včetně mě) a osm kluků. No co, aspoň nám tento sudý počet seděl akorát do družstev. Musím říct, že jsem se zpočátku docela bála a schovávala, co jen to šlo. Dostala jsem první zásah, strach z rány byl pryč a už to šlo. Ostatní nehrající s námi hráli nějaké hry s třídní, což bych asi fakt ty čtyři hodiny nesnesla. Stejně jako přijít o ten skvělý pocit ze hry při tak odporném počasí, které nám alespoň udělalo super atmosféru... :) Vyzkoušeli jsme různé typy her a strategií, vyřádili se a shodli se na tom, že to byl skvělý výlet (teď nemluvím za ty, co hráli nějaké ty hry).  

zd1
zd2
Ke konci šk. roku opět nechyběly zájmové dny. Můj první den bylo kino a film Bílá Stuha. Ještě nikdy se mi asi nestalo, že by film někde uprostřed přestal jít a promítačka protestovala. Menší pán vylezl z promítací místnosti se slovy: "Nevím, co se stalo, ale vyčkejte pár minut". Čekáme dvě, pět minut.. wc.. čekáme.. konečně! Promítání filmu pokračuje a za chvíli končí docela nevyřešeně. Tak jaký konec byl lepší? Ten, který způsobila promítačka nebo ten druhý?
Druhý zájmový den jsem si to hezky kráčela na sraz na nádraží a trochu mě překvapilo, že tam stále nikdo není, i když už byla doba srazu. Nebýt dnešní moderní technologie, tak čekám na špatném místě ještě kdo ví jak dlouho. Sraz byl trochu vedle na autobusáku. Túra se nakonec změnila ve výlet, protože garant akce onemocněl a byla za něj ženská náhrada, a  tak jsme to vzali do Kozlovic a pěšky na Hukvaldy. I přes neustálý děšť to bylo super. Noví kámoši, hraní Oka, vysedávání v hospodě, vykládání všemožných vtipů (ten Houďasův o somálci.. :D promiň) a ták. Prostě super!

A jak už je zvykem, nechyběl sportovní den. Schválně! Která jsem?
sd

O začátku prázdnin zase příště ;). Btw budete tu mít tak minimálně jeden článek týdně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Apollyon | Web | 12. července 2010 v 19:56 | Reagovat

Taky jsme na výletě hráli paintball :)

2 Domča | Web | 12. července 2010 v 20:06 | Reagovat

No jo, ale my měli jako celý výlet tu hru :).

3 Janulka | 27. července 2010 v 20:25 | Reagovat

jaký o somálci? =-o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama