První ze zážitků na brigádě

31. května 2010 v 22:31 | Domča |  Já píšu...
Venku je odporně, momentálně se nemám co učit, protože zítra jedeme na celodenní exkurzi, doma jsem na nějaký ten čas jen s mamkou bez otce a bráchy, poslouchám hudbu, jsem myšlenkama úplně mimo, včera vinie chtěla článek = ideální doba napsat pár slov.

5656
Před chvilkou jsem dokoukala na Kobru 11 a přišla jsem na to, koho mi připomíná herec Tom Beck (Ben)! Mého šéfa v práci :D :).
Mimochodem mám pro vás příhodu, kdy tam přišel nějaký chlap na mol a zeptal se mě"Jak to máš ráda?" já nevěděla, jestli špatně slyším nebo co: "Prosím?" "Jakou máš ráda zmrzku!". Řekla jsem první, co mě napadla a ještě se ptal mé kolegyně. Donutil mě je udělat a pak ještě chtěl největší kornout, do něj dost kopečků, polevu a tak... Docela jsem se už začala bát, zda to vůbec zaplatí nebo mi to pak hodí na hlavu a zdrhne. Naštěstí se tak nestalo, zaplatil to a my měly zmrzky.
Setkala jsem se tam za těch pár hodin s lidmi různého typu. Od malých cikánských dětí, které si vyberou několik kopečků na sebe, vietnamce platící zásadně litříkem, maminky kupující pro své děti pouze kornoutky, miliony dětí toužící pouze po figurce šmouly, která je na šmoulí zmrzce, samí cizinci, lidé toužící po zmrzlině v době liduprázdného obchoďáku a ještě lépe po zavíračce a češi, heléé! Ti byli ovšem nejlepší :). Přišla nám tam skupinka asi čtyř mladíků z Karlových Varů, o kterých jsem si prvně myslela, že mají už něco připito a dopadne to jako v tom prvním již zmiňovaném případě, pak jsem zjistila, že jsou pouze abnormálně přátelští a nakonec se nám tam postarali o super zábavu a nechali slušný tringelt. (Jen tak pro zajímavost, ten den byla tržba možná tak dvakrát větší než normálně a tringelty byly tak dohromady 80Kč).
Člověk, když stojí za tím mrazákem plným zmrzlin a pořád kopečkuje, tak ztratí chuť si nějakou dávat. Já osobně vždycky chodila raději na točenou. Nemusíte z ni dostat salmonelu jako z kopečkové (už jsem to jednou zažila ;)) a možná je chutnější, i když dnes už je to více méně jedno. Líbí se mi jak hezky je vždycky máme nazdobené (taky naše práce). Však přijďte. Mohu vám dát ochutnat klidně ze všech, než si vyberete a koupíte. Jinak novinkou jsou poháry, avšak ty po mě moc nechtějte :D!

Ve škole to bude ještě dva týdny hodně drsné a pak už klid. Dneska třeba čtvrtletka z matiky, po které jsem byla úplně mimo a za přestávku se nestihla pořádně vzpamatovat. Zazvonilo a já byla zkoušená v angličtině z rozhovoru. Ani nevím jak jsem to dokázala, ale nějak toho bylo na mě moc a já se rozbrečela, protože jsem nedokázala přes mé velké prázdno (říkejme okno) na konci rozhovoru říct: "Ráda bych si to vzala". Předtím to bylo naštěstí v klidu a mám za jedna. Dokonce i profesorka se divila, co se mi stalo, ale já ji to nebyla schopna ani říct. Něco ve stylu, že je toho na mě hodně, že pomalu zapomínám se vůbec nadechnout a bojuju... Achjo, to asi neřešte. 

Dobrou poslední májovou noc tohoto roku a brzy načtenou :)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honza Zaškolný | Web | 31. května 2010 v 22:36 | Reagovat

Na zmrzlinu přijdu, kde děláš? :)

2 KJ | Web | 11. června 2010 v 19:36 | Reagovat

Mňam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama