Snad příště načtenou...

9. dubna 2010 v 13:06 | Domča |  Já píšu...
5656
Nedokážu popsat mé pocity! Dneska jsem měla v plánu školu úplně vybulat, ale třídní mi oznámila, že mě dneska bude zkoušet z matiky. Narušilo mi to pár plánů a já musela do školy. Bohužel matika není okrajová hodina dne, a tak jsem musela psát i písemku ze zsv a hrozila z ivt.Každopádně zsv zmáknuto, matika 8/10 :(.
Zazvonilo a já se cítila divně. První to byla radost, že konečně jedu a při cestě na bus jsem dostala strach.. Strach z dobrodružství, které mě počínaje dneškem celý týden čeká. 
Jedu si zazpívat na Slovensko a následně na Ukrajinu. Nevím jak moc se mi tam bude chtít něco psát jako na lyžáku, ale určitě vám tady potom hodím nějaký článek :). No, bude to "drsné". 
Musím ale říct, že teď jsem se těšila a to se mi moc nestává před odjezdy. Možná na tom má určitý podíl to, že jsem si našla skupinku skvělých lidí, kteří jsou skvělí.
A nelučte se už tak se mnou pořád. Od včerejška mi chodí různé vzkazy a lidi, co mě potkávají mi říkají, že mě mají rádi a loučí se se mnou. To není vtipné jako :P.
Jdu balit a tak celkově se chystat. 
Mám Vás ráda :) (:D)! 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama