Ejpril

2. dubna 2010 v 21:09 | Domča |  Já píšu...
Ahoj :).
Pardon za ten hloupý aprílový vtípek (včerejší článek), ale stejnak myslím, že jste mi to ani moc nežrali, ne? Určitě ne ti, co čtou můj blog nebo mě znají a ví, že bych se ho prostě jen tak nevzdala... :D
565

Někdy teď jsme četli v angličtině článek o sněhu na Velikonoce a jak to tak vidím, zase tak nereálné to není. Už jen ten fakt, že dneska sníh zablokoval železniční trať z Prahy do Ostravy.

Tak trochu poslední dobou řeším i mou možnost hraní v divadle, kterou jsem dostala. Hraní a zároveň zpěv? To je pro mě naprosto dokonalá příležitost i s menším honorářem. No jo, ale když bych musela občas bulat školu kvůli zkouškám a možná do toho vložit více svého volného času? Nevím, zda bych to zvládala a počínaje zářím mi začíná ještě k tomu taneční. Vím, že je kravina myslet na září, ale víte jak... Každopádně tato nabídka mě velice láká, naši mě podporují a také neustále připomínají to jisté riziko se školou. Tak jak se rozhodnout? 
Mé vlasy se staly pokusným králíkem kadeřnického studia. Kecám :D, zkrátka mě přestalo bavit je nosit jen tak volně pohozené (říká se "rozpuštěné"). Někdy velké lokny, někdy pokousané a někdy naopak úplně rovné. Experimenty zatím sklidily veliký úspěch až na snad dva názory závistivců. A s jarními outfity je tomu podobně.

Možná vám tady sepíšu všechno, co se stalo/děje poslední dny, ale teď už mám na práci zase něco jiného. Tak zatím :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama