Trocha nostalgie k večeru

25. března 2010 v 19:18 | Domča |  Já píšu...
Venku je konečně jaro, oteplilo se nám, měníme oděv nejen u aut, ale i u nás a dny jsou stále delší a delší.
summer

Už od víkendu si říkám, že konečně půjdu na brusle, ale od té doby se ještě nějak nenaskytla příležitost a nebyl čas.
Dneska jsem přišla ze školy s tím, že to dneska už musí vyjít! Hecla jsem to a řekla si, že se mi bude pak lépe učit. Trochu jsem se i obávala, jestli to není příliš brzo kvůli štěrku, ale u Ostravky je to docela v pohodě a jsou tam nové vychytávky, není halda.. :-O Dlouho jsem tam nebyla, no.
Typicky jsem oblíkla 3/4ťáky, triko, větrovku, vzala sluchátka a vyrazila. Celý běžný okruh a ke mně domů jsem zvládla docela rychle. Se divím, že jsem nevyšla za tu zimu ze cviku :).
Je to úžasný pocit se projíždět, poslouchat hudbu, kochat se přírodou kolem vás (řeka, západ slunce,...) a možná i trochu vzpomínat. Teda až na ty mouchy. No jo, zapomněla jsem brýle, ale pořád to ještě nebylo tak krizové jako vždycky při večerech v létě...
Neskutečné je i to, kolik jsem tam zažila věcí. Seznámila nebo setkala jsem se tam se spoustou lidí jako je třeba Kuba a "pan Kočka", zažila pár nepříjemných pocitů z divných chlápků při

 večerních jízdách, blbla na kole tak, že mám následky ještě dodnes, v hospůdce propila litry Kofol, zažila i hodně příjemných pocitů, spadla do řeky aniž by chtěla, trávila tam vždycky v létě téměř každý den, učila se tam, fotila a hlavně je to místo, kde se dá úžasně odreagovat a přemýšlet o čemkoliv až vám na rukou naskakuje husí kůže. Že až takhle nejde přemýšlet? Ano, jde...
Jediné, co mě štve. Je zaprvé) Lidí tam je více a více, protože toto místo je populárnější rok od roku a většině nedělá problém tam ani dojet autem, plus ještě ta hospůdka, hm hm a zadruhé) Barbínky vymóděné jak na diskotéku, které zabírají celou cestu a člověk se bojí je předjet, protože když jedete určitou rychlostí, méně zdatní bruslaři jsou pro vás výstraha.
A k tomu oblečení? Já nevím, ale mi přííjde trochu divné a nesportovní si brát na kolečkové rifle nebo ještě hůř sukni. Vypadá to spíše směšně, nemožně a není moc k tomu co říct, než nevěřícně kroutit hlavou. Myslíte, že kluk dá přednost mini-sukýnce na kolečkových? Ano normálně dá, ale na bruslích ne. :D (Jen pro upřesnění. Kluky typu šampon, vyvrhele ze shopů jako je NY či jiné smažky neřadím do skupiny kluci...).

Nemůžu se dočkat léta. Nemůžu se dočkat až budou zase BNs. Nemůžu se dočkat, až plno věcí :)!
Mmm, je čas se jít učit? 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blue-shirt | Web | 28. března 2010 v 20:59 | Reagovat

No, holčičky v sukničkách na kolečkových jsou přece nejvíc frajerky ni? :D
Miluju kolečkové :) Miluju poslouchat ten zvuk koleček. Miluju ježdění z kopečka, kdy vlasy táhnu metr za sebou. Asi bych je měla vytáhnout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama