Dobrou předalpskou

12. března 2010 v 0:26 | Domča |  Já píšu...
Před asi hodinou jsem dobalila a zítra můžu spokojeně odjet daleko :)!

Pokud mě znáte, jistě víte, že když říkám :"Jdu balit", dostanu se k tomu tak za hodinu či více. Dneska tomu nebylo jinak a já začala někdy večer, přičemž mamka nadávala, že něco doma nechám a že až budu dospělá, nebudu schopna na dovolenou sbalit ani svou rodinu. To není pravda... v pohodičce při poslechu Queenů to šlo hladce, bez stresů a bavilo mě to.
Předtím se ale odehrával onen náročný a rozhodující den tohoto týdne. Hned na sedm ve škole menší okno při písemce z biologie, které jsem věnovala nejvíce času (hm, škoda). Pak třídnická hodina, kdy závěrem je věta profesorky: "Pokud se vám nelíbí náš přístup, změňte školu". Takže spíše žádné řešení, s čímž se dalo počítat. Čtvrtletka z matematiky ani nemluvím, zkoušení z fyziky za 2, ale tak to je docela úspěch (menší boje s profesorkou) a zkoušení ze španělštiny 1 :). Teď se na to koukám tak, že to mohlo být daleko horší.
Ve škole vedu s klukama neustálé debaty o tom, že ženskou nezajímá jen kreditka. Snažím se jim vyvrátit tyto zkreslené představy o ženách, ale je to beznadějné. Nevěří, že existuje ženská, která taková není. Žena, co nemá v hlavě jen samé oblečení a nákupy. Jejich argumenty jsou mnohdy i docela neuvěřitelné. Jeden tvrdil, že nemá barák kvůli ženských (musí je neustále někam zvát a platit za ně,...kdežto ona si může takhle šetřit). Trochu protiřeč toho, co tvrdili ze začátku. Já je chápu. Osobně i takové znám, ale když nejsou schopni neházet všechny do jednoho pytle a melou si pořád to jedno dokola, to je pak těžké...
Je pár minut po půlnoci, venku to vypadá jako o Vánocích a za sedm hodin už budu určitě na cestě do Itálie. Doufejme, že cesty budou sjízdné a vše půjde bez komplikací :). Zase se mi nechce jít spát a ani nevím, zda bych usla, protože mám už zase rýmu a přes den občas chraptím jak správný rocker :(.
Vždy, když mám někam jet na delší dobu, mám velice střídavé nálady ohledně toho, jestli se mi chce nebo ne. Momentálně je to někde v neutrální mezi. Zameškám jednu důležitou soutěž se sborem, jede jen sedm kluků z naší třídy, budu se každý den koukat na třídní, ale na druhou stranu úžasné prostředí Alp, skvělé lyžování, focení, velké zásoby dobrého jídla, bude vodárnička a jiné věci.
Uvažuju, že si tam občas vezmu papír a tužku a napíšu cokoliv, co mě napadne a pak vám to tady jen opíšu.
Jdu zmrazit karmu na plurk. Za týden se nejspíše ozvu a pište sms, kredit byl dneska dobitý :P.
Dobrou předalpskou noc :).

"Mladá generace si i dnes váží stáří. Ovšem jen pokud jde o víno, whisky a nábytek." :X
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama