Jak tohle pojmenovat? Společnost mého okolí...

15. listopadu 2009 v 14:32 | Domča |  Zamyšlení
Tento článek vám bude připadat (ostatně jako každý můj článek) nudný a trapný, nečtěte ho.
Následuje křížek v pravém horním rohu vaší obrazovky.
Už mě nějak přešla chuť vám psát o velice zábavné halloween párty a o soustředění, na kterém jsme protančili celé večery a vypili za den průměrně 100litrů/40osob. Příjde mi to zkrátka docela dávno, i když tomu tak není, sorry.
Poslední týden byl opravdu hrůzostrašný. Každý den písemka, ale na pátek 13. to nemá!
První hodinu písemka z Literatury, což nebylo moc excelentní. Druhou Zsv,kdy jsem měla celý sešit opsaný na lavici, ale i to nepomohlo, protože jako vždy stál opřený o zeď u mě lavice. No,uvidíme. Další hodina Ivt, kde jsme taky psali. "Zakřížkujte na základní desce místo pro graf.kartu a procesor...". Hm, škoda. Já magor to zakroužkovala -> nebylo uznáno. Matika snad jediná hodina, kde byl klid. Celou hodinu jsem běhala po chodnách s třídnicí nebo mazala tabuli aneb občas je výhodné být službou. Zvoní na předposlední hodinu a já jsem zkoušená z dějáku. Před hodinou se mě někdo ptal, co neumím a zaslechla to osoba es, čehož osoba es zneužila a zeptala se mě na to při zkoušení, mrcha. Poslední hodina jak jinak než taky zkoušení, ale za 1 z ájinky.
Docela fuška, ale nejsem člověk, který by věřil na pověry a už vůbec ne na pátek 13. Koneckoncům na pátek 13. mi občas už vyšly narozeniny :P.

A teďkom trošku z jiného soudku. Chvilka zamyšlení nad mými přáteli nebo spíše nad lidmi z mého okolí.

Možná by se dali rozdělit do pár skupin. Zkusím to.
První skupinu tvoří ti, co se za každou cenu snaží sbalit holky jakéhokoliv věku, protože jsou možná sami tak zoufalí a uvědomují si, že na nějakou normální přiměřeně svému věku či na nějaký vztah jednoduše nemají nebo jde pouze o zábavu... V závěru ji ojet, mezitím něco nakecat a pak čus! Chudák holka nebo naopak? Holka, že je tak blbá pokud si myslela, že to nedopadne takhle. Pokud ne, bod pro ni! Chudák kluk, který klesne na takhle nízkou úroveň, aby se takhle choval...
S druhou skupinou se bavit ani moc prostě nemůžete, protože ta plánuje vás sbalit přes kamarádský vztah, ve kterém vás pomalu nakopává k tomu, jak moc si rozumíte a máte toho tolik společného.
Třetí skupina týkající se převážně ženského pohlaví nemá na starosti nic jiného než oblečení a hlídat se, aby za den nesnědla více jak jednu housku (pokud vůbec to), ale tak to se dá případně vyblít,že? Chápu, když někdo do toho sklouzne, ale nechápu, když se někdo tímhle závažným problémem chlubí a myslí si, kdo ví jak je to stylové, trendy či nevím co...
Čtvrtá skupina se zajímá o každý roh, kde se co šustne a jejím cílem je vás zesměšnit a potopit. Před ostatními o vás nakecá luxusní perličky, o kterých ani vy sami navíte (fikce). Oni to polknou a vy máte o pár přátel zase méně. No co už, asi to přátelé nebyli, když jen stačilo tak málo a oni takhle...
Pátá skupinka je v doupěti marihuany, cigaret a alkoholu. Cílem je se opít, zhulit a dělat chlípné věci nebo něco horšího, aby to prostě bylo všechno úplně awesome. Tohle přesně dělají bývalí spolužáci ze ZŠ, často přirovnávání k určitému druhu zeleniny (?) a tou je tykev. V poslední době čeleď tykvovitá nezahrnuje pouze mé bývalé spolužáky ze ZŠ.
Šestá skupina se chová pokaždé jinak aneb jejím snem je zahrát si komedii. Například v seriálu Velmi křehké vztahy. Role obsazena, cena za nejlepší herecký výkon udělena.

Teoreticky by se pár těchto skupin dalo shrnout do jedné, aby vzniklo pár jedinců.
Docela nedávno mi někdo položil otázku, zda mám vůbec opravdové přátelé. Musím říct, že jsem nad tím začala trochu přemýšlet a přišla jsem na to, že nemám.
Někdy není na škodu se spoléhat jen sám na sebe. Když si třeba necháte něco pro sebe a nebudete je nikomu říkat, nemůžou vzniknout drby, které se sice vytvoří uplně z něčeho jiného, ale to je vám už docela u zadnice.
Ono se říká, že časem a věkem se to všechno a hlavně ta společnost spraví, ale to nemusí být vždy až tak úplná pravda. Možná ano, ale konkrétně tady jedna skupina obsahuje i dospělé lidi, a tak je docela možné, že se to nezmění. Že by byl čas hledat jinou společnost aspoň z nějakého hlediska vyhovující?
Těším se na výšku, kde nebudu muset řešit takovéto prkotiny jako s těmito primitivními a jednoduchými lidmi, kteří mi momentálně svým chováním nesahají ani po kotníky. Pokud se tak nestane, najdu si způsob jak tím pohodově běhat a oni jako překážky mi problém dělat nebudou. Jednoduše je přeskočím a bežím dál.

Říkejte si o mě co chcete, nadávejte si na mě a pomlouvejte mě jak nejlépe jen umíte, ale já se nezměním.
Tento článek berte pouze jako vyjádření mého názoru na věc. Cílem nebylo někoho urazit, naštvat nebo se někoho dotknout a pokud se tak stalo, upřímně se omlouvám.

BTW Jste-li naštvaní, asi jste se našli.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sykorka | 15. listopadu 2009 v 14:42 | Reagovat

já jsem ale nevěděla že to neumíš..a navíc máš 2 tak nevím co děláš...nevím jak jsem to asi mohla slyšet když jsem skoro nebyla ve třídě ten den

2 Domča | Web | 15. listopadu 2009 v 14:43 | Reagovat

[1]: Tak to se ti v tom případě omlouvám, ale takhle se mi to prostě nějak spojilo. Nevěděla jsem,že si to nevěděla.

3 sykorka | 15. listopadu 2009 v 14:44 | Reagovat

né fakt promiň mě samotné se to zdálo jako lehká otázka odvoditelná z toho slova legalismus no..

4 Domča | Web | 15. listopadu 2009 v 14:45 | Reagovat

Ok, vyřešno..Stane se ;).

5 Janulka | 15. listopadu 2009 v 15:21 | Reagovat

no jo :D ještě že se Janulka na tu literaturu občas učí co? ale mi to nevadí :)

6 Domča | Web | 15. listopadu 2009 v 15:30 | Reagovat

a ještě, že mi občas půjčí sešit..btw asi bych ho potřebovala zase dopsat :D tak poslední dvě hoďky O:)

7 Janulka | 15. listopadu 2009 v 15:31 | Reagovat

už si začínám zvykat :D co ti tam všecko chybí?..ale tak trochu tam v něčem mám zmatek, tak ještě to budu muset u někoho překontrolovat

8 Domča | Web | 15. listopadu 2009 v 15:33 | Reagovat

Naposledy mám tak Médeiu :D..

9 Janulka | 15. listopadu 2009 v 15:36 | Reagovat

no tak právě tu tam mám nějak asi pomotanou no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama