Praha + inline night

29. května 2009 v 22:34 | Domča |  Já píšu...
V poslední době nějak nemám moc náladu sem něco psát nebo se mi spíše nechce a nestíhám, ale dneska si nějaký ten čas najdu.
Za tu dobu, co jsem se neozvala jsem byla například v Praze se setřenkami a bráchou. Byl to poměrně vydařený výlet. Shlédli jsme muzikál Mona Lisa, prošli se noční Prahou, nafotili hromadu fotek, poznali vysokoškolské koleje, připité Poláky v hospodě, co nás zvali na pivo a v zahradách Řeky,mno :P - celkově jsme si to tam užili... Samotný muzikál nejsem schopná srovnávat s ostatními, protože byl v něčem lepší a v něčem i horší. Dalo by se pouze spekulovat, jestli by Drákula nebyl lepší ;).
Prahu už známe docela dobře, a tak se nám nechtělo chodit celé dny po památkách a zakotvili jsme v Palladiu :D :P. Nicméně nakonec nějaká ta procházka byla. Třeba na Karlově mostu jsme pozorovali a poslouchali loutku "hrající" známé písničky např. od Beatles a panovala tam skvělá atmosféra.
Náhodně jsme se objevili i na pár demonstracích třeba vegetariánů a odborářů.

Další víkend proběhla noční jízda městem na inlinech, což jsem si nemohla nechat ujít :). Jely se dva okruhy po ulicích Ovy, přičemž jeden měl nějak 6km. První okruh byl docela pomalým tempem, avšak v druhém už to bylo to pravé ořechové! Auto s hudbou a policejní auta nás doprovázela po ulicích a byla pozastavována doprava.
Myslím, že všichni okolo si to užívali stejně jako já, dostatečně se vyblbli a těší se na další jízdy.
Dopadlo to tak, že jsem nakonec jela skoro celou cestu domů na inlinech, protože očekáváně nic nejelo.A raději se moc nebudu zmiňovat o tom přehlédnutém obrubníku při cestě domů na neosvětlené části sídliště...:D!

(fotky pro mé přátelé později na facebooku nebo rajčátku)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama