Party time

10. května 2009 v 20:34 | Domča |  Já píšu...
Uau! Tímto slovem by se mohly shrnout ty skvělé zážitky tohoto týdne :P.
Ve škole celkem flákačka a pokud ne, tak jsem to flákala já a podle toho tak taky dopadla moje biologie..nu což.

Ve středu jsme nakráčeli společně s áčkem do planetária. Na tyto exkurze a programy v planetáriu si nemůžu stěžovat. Ještě se nestalo, že bych tam jak někteří usla nebo že by mě program nezajímal. Ale netvrdím, že by nebylo lepší to pozorování oblohy pro veřejnost (-řazeno do mých plánů).
...Procházíme kolem paní myjící okno na svém baráku směr zastávka a pan X ze třídy:"Kdo neskáče, není Čech. Hop,hop,hop!"...

Odpoledne toho dne jsem vyrazila s Kubou stejným směrem, ale tentokrát na již druhý letošní Majáles. Vystupující kapely tento rok ve srovnání s předešlým Majálesem OU pohořely. Jako jo, revival Kabátu jsme si užili i pár dalších, ale na Skyline a Prague Ska Conspiracy to nemělo... Dýmka, pivo, déšť, zpěv, Arnie a spol - to jsme si užili, no ne? :P Škoda, že se druhý den šlo do školy. Byl by to dlouhý večer...
Jinak myslím, že nezáleží na vystupujících, ale na lidech okolo, kteří tam s vámi jsou. Kéž by byl další Majáles takový jako teď ten VŠB :o) :(.
Konalo se taky poslední zvonění, které jsem přežila bez počmárání a to jsem jim dala jen 4Kč, takže úspěch. Možná tady někdy hodím video, jak jsme v programu posledního zvonění svlíkali Tondu (maturant).

Btw to počasí venku je skvělé,že? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama