in the music world

4. března 2009 v 16:59 | Domča |  Já píšu...
Včera jsem vstávala stejně jako když mám ve škole na sedm. Zamířila jsem směr kino Luna, kde se uskutečnil náš koncert pro školy.
Byl to celkem zajímavý koncert a to už jen proto, že většinou školní koncerty máme mimo Ostravu, a tak jsem tam znala pár lidí z busu a tak různě. Ale i tak jsem si ho hodně užívala a to nejen já :P. Publikum opět skvělé, až jsme to možná ani nečekali. Zvedli se z těch nepohodlných sedaček a přišli tančit a zpívat pod pódium. Včera jsem měla díky tomuto koncertu úžasnou nálada, která neměla obdoby.
Opět byl zpěv, tanec, drama a video z Rigy. Během koncertu se mnou i Kačka dělala rozhovor a začala ho tím, že si teď pozve sem Domču, která tančila na tom videu Makarenu... Ozval se pískot a já vykročila pravou (to nevím, ale třeba ano :D). Jen jsem odpověděla na pár otázek ohledně ts a mě. Bylo to celkem v klidu a já zase po velice dlouhé době slyšela můj hlas rozplývající se po celém kině z reproduktorů. (Ono mikrofon hodně mění hlas, zajímalo by mě čím to je...) Nakonec jsem byla i všemi pochválena a někdo navrhoval, že budu mluvit na koncertech.
A proč ta dlouhá doba? Já jsem totiž strašný strašpytel. Vlezu před mikrofon a roztřepou se mi kolena tak, že začínám zpívat dříve než kapela a chci to mít rychle za sebou.
Měla jsem už pár sól, ale vždycky byla tréma silnější než a já si vždycky zkazila to sólo ;)... Od té doby se bojím :D, bojím se přihlásit na jakoukoliv písničku, abych ji mým hlasem a sólem nezkazila sboru a kapele :D. Uvidím jak to půjde dál, snad překonám strach :) a slyšela jsem i, že se dá na tom pracovat.
Pamatuji si na mé první sólo/duo před více lidmi, před 2 lety. Bylo to v Opavě (taky v kině), kde bylo 500lidí. Pro zajímavost My paper heart - All American Rejects. Mým úkolem bylo zazpívat první sloku a pak poslední, protože zbytek zpívala moje kámoška. To byl zážitek... :D ale nakonec jsem se chytla na správný rytmus, takže to bylo ok. Pak následovalo ještě jedno nebo dvě a od té doby jsem to vzdala. A mám to zrovna i na dvd, na které jsem se koukla jen jednou, protože se na to nedá dívat. :D
Teď už jsem přeci jen na tom trochu lépe, méně se bojím, vím jak správně držet mikrofon a tak...ale :O. Člověk si vždycky říkal, že to bude v klidu, když mu to doma jde, ale to je úplně o něčem jiném. Zpívat si jen tak doma nebo jinde a před větším publikem na koncertech.
No, mám se hecnout a přihlásit se na nějaké sólo? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TriNuShKa <3 | 5. března 2009 v 15:15 | Reagovat

JO! PŘIHLAŠ SE! :D... To půjde, neboooj :p

2 xejo | 5. března 2009 v 17:14 | Reagovat

před 2 lety? nebylo to náhodou před rokem?

3 Domča | Web | 7. března 2009 v 10:16 | Reagovat

čau, xejouši :D! Jojo bylo, už si vzpomínám na povzbudivou sms..:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama