I hate you, but you love me

14. března 2009 v 21:54 | Domča |  Já píšu...
Víte co je zváštní? Jezdím do školy každý den autobusem a za poslední asi dva měsíce jsem nepotkala žádného revizora. To v úterý se mi podařilo je potkat dvakrát a ve středu ještě jednou :D...
Ve čtvrtek jsem šla s Klárou pro její vyhlídnutou mikinu do SP, kde jsme potkaly Kubu, tak jsme s ním zašly na kávu a do zverimexu pro myšáka. To bylo pohodové odpoledne :-* :).

Na pátek již letos po druhé připadl 13. den měsíce :P a myslím, že opět to byl maximálně pohodový pátek 13.
Ve škole se podařilo sykorce vytoučit Houďánka tím, že mu počmárala centrákem lavici nápisy jako je Hiphop, Kontrafakt, Šmoulové a tak... Ehm :D, chudák Houďa.
Pak jsem si potvrdila to, že v mé třídě jsou stále lidé, co hrají na více stran a snad nikdy je asi nebudu mít ráda, ale k tomuhle se více nebudu rozepisovat, protože by to bylo docela dlouhé...
V hudebce jsme koukali na film Vertigo, který byl svým dějem vyčerpávající až neuvěřitelný. S pár jedinci jsme ve škole zůstali ještě tak půlhodinku po konci vyučování, abychom se dodívali. Příjdem do jídelny 14:10 a vydávací okna už jsou zavřená :O. Ve stejnou chvíli přišla i profesorka, která se mě neustále ptá, jaktože jsem nebyla na basketu a byla mírně v šoku jako já. Jídelna má totiž zavírat 14:15. Přišel ještě můj profesor hudebky a další 4lidi, tak nám nakonec oběd vydali ve velkých porcích :P :).
Večer se šlo do čajky, kde se mi podařilo objednat dýmku u toho sympatického čajmena (máta+broskev) a dotáhla jsem Jaňuli, která ještě v čajovně nebyla. Opravdu skvělý večer, ale podrobnosti si nechám opět pro sebe :P :).

Jinak dneska první projížďka na kolečkových :P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama